ЛІЦЕЙ №66 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЛІЦЕЙ №66 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м.Львів, вул. Наукова, 92Телефон: (032) 263-73-09, moc.liamg%40rml66muecyl

● Головна-Про ліцей

Ліцей №66 – загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів.
Станом на 1 вересня 2023 навчального року у ліцеї навчається 1044 учні у 38 класах:● у школі I ступеня -13 класів, 355 учнів;● у школі II ступеня -19 класів, 533 учнів;● у школі III ступеня – 5 класів, 116 учнів.
● Проєктна потужність освітнього закладу – 1200 учнів.● Мова освітнього процесу - українська мова.● У ліцеї учні вивчають з першого класу англійську мову, з п’ятого класу – польську мову. Опанування знань з англійської мови здійснюється з використанням автентичних підручників Pearson.● Ліцеїсти 10 класу мають можливість обрати профільні напрямки з англійської мови чи інформаційних технологій. ● Ліцей не надає додаткових освітніх послуг.● Освітній заклад не має гуртожитку для проживання учнів. ● Впроваджено в освітній процес електронний журнал та щоденник на платформі "Навчання та технології"
Місія ліцею:Створення оптимальних умов для однакового доступу до якісної освіти, розвиток особистості кожного учня залежно від його освітніх потреб та можливостей. Орієнтація ліцею на динамічне зовнішнє середовище; посилення взаємодії школи та соціуму, налагодження комунікаційних, функціональних творчих зв'язків між школою та соціальними інституціями з метою забезпечення якісної освіти учнівської молоді.
ЛІЦЕЙ 66 – це● Громадсько-активна інституція;● Освітній заклад формування життєвих компетентностей та гармонійного розвитку;● Формування спільноти, об’єднаної пристрастю, метою та співпрацею;● Професійна соціально-психологічна служба;● Діяльнісний підхід Парламенту учнівського самоврядування;●  Пілотування інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» ;● Інноваційний навчально-науково-виробничий комплекс "Школа-коледж-університет -підприємство при НУ "Львівська політехніка"; ● Проєкт "ІТ-школа SAMSUNG";● Єдиний навчальний центр Львівщини з підготовки учнів до здачі PTE (Pearson Test of English) міжнародного іспиту з англійської мови;● Українсько-шведський проєкт "Екологічна культура через уроки сталого розвитку";● Проєкт «Здорова постава»;● Українсько-польський проєкт «Цілі сталого розвитку»● Проєкт "Фінансова грамотність"● Проєкт "ABCPolskiejKlasy" SpotkaniezKopernikiem Fundacja Wolność i Demokracja

Історію нашого ліцею можна прочитати ТУТ

Made with