ЛІЦЕЙ №66 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м.Львів, вул. Наукова, 92Телефон: (032) 263-73-09, moc.liamg%40rml66muecyl

● Головна-наші досягнення

Illustration

Команада "Екоташен" - перможець у проєкті "Львівські шкільні соціальні підприємства"

Вітаємо педагога ліцею Юлію Микуш на конкурсі Авторських лекцій з фінансової грамотності в проєкті "Сміливість бути".

Illustration

Фестиваль робототехніки. Команада ліцею отримала спеціальний приз від спонсорів.

Переможці обласного етапу змагань з баскетболу серед дівчат. Тренери Марія Шуп'яна та Ольга Голуб

1 місце у районному етапі шкільних ліг з флорболу. Тренер Оксана Приймак

Перемога у міському конкурсі дитячого малюнку «Пригоди однієї пташки»: Когут Віталія (7-в кл.) - 3 місце та Тюріна Дарʼя (5-в кл.)-диплом-подяка за глядацькі симпатії

Illustration

"Ягуари" перемогли у міському етапі Львівської шкільної ліги з баскетболу серед дівчат. Тренери Ольга Голуб та Марія Шуп'яна

Вітаємо наших четвертокласників, переможців міського конкурсу
«Правознайко»

2 грудня наші флорболісти вибороли одразу 2 бронзи на Кубку Області у категорії u12 та u14.
3 грудня змагались наймолодші у святковому турнірі Lemberg Chrismas Challenge" 23, де діти грали без рахунків, а медалі вручав Миколай.

Illustration

30 листопада відбувся міський етап змагань по стрільбі з пневматичної та вогнепальної зброї серед учні 9-11класів шкіл м.Львова.
ІІ-е місце виборола наша учениця 9-го класу Шидловська Кароліна.
Мер міста А.Садовий нагородив переможців та тренерів дипломами та кубками.

Illustration

"Ягуари" - ви молодці! Пишаємося вами! 1 місце у районному етапі Львівської спортивної шкільної ліги з баскетболу серед дівчат! Вітаємо наших чарівних бакеболісток! Нехай успіх супроводжує вас!

Illustration

Ура! Найтепліші вітання нашим дебютанткам-волейболісткам. Перша їхня перемога! "Ягуари", вперед!!!

Історії успіху наших ліцеїстів

Made with